strona główna www.kominiarz.biz.pl
Usługi kominiarskie

O nas

Kominiarz z Piaseczna – profesjonalne usługi

 

Szanowni Państwo!

 

Witamy na stronie internetowej profesjonalnej firmy kominiarskiej z Piaseczna. Zapraszamy mieszkańców Warszawy, województwa mazowieckiego i okolic do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług. Udostępniamy również informacje na temat przepisów prawnych, upoważniających kominiarzy do wykonywania swojej pracy.

 

Firma działa na rynku już od 1998 roku, choć już od 1994 zdobywamy doświadczenie zawodowe w branży kominiarskiej. Naszą specjalnością jest badanie i czyszczenie przewodów kominowych oraz kontrola instalacji gazowych i przeglądy jej szczelności. Nasi kominiarze pracują głównie w Warszawie i okolicach oraz na terenie powiatu piaseczyńskiego, ale podejmują się też realizacji specjalnych zleceń w całym kraju.

Kontrole instalacji gazowej i pomiary hałasu

Cały czas dbamy o rozwój naszych umiejętności i poszerzenie oferty świadczonych usług. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam sprostać realizacji każdego powierzonego nam zadania. Grono zadowolonych Klientów naszej firmy kominiarskiej stale się powiększa, o czym świadczą wystawiane nam referencje.

 

Kominiarze z naszej firmy podejmują się takich prac jak konserwacja i czyszczenie kominów, pomiar wydajności wentylacji oraz przeprowadzane przez Mistrza Kominiarskiego kontrole przewodów kominowych. Jako specjaliści w zakresie najnowszych trendów w branży kominiarskiej na życzenie Klientów zajmujemy się również instalacją profesjonalnych czujników tlenku spalin i pomiarami hałasu. Z sukcesem łączymy tradycję z nowoczesnością, czego wyrazem jest nasz nowoczesny sprzęt taki jak kamery do inspekcji kominów. Jak podpowiada zwyczajowy przesąd – zawsze przynosimy szczęście, warto więc zaprosić kominiarza do domu!

 

Zachęcamy mieszkańców Warszawy, Piaseczna i całego województwa mazowieckiego do zapoznania się ze szczegółowym zakresem naszych usług w zakładce Oferta.

nasze placówki
województwa

1. WARSZAWA

ul. J. Dąbrowskiego 74/11

02-751 Warszawa

 

2. PIASECZNO - BIURO                                          

ul. Kościuszki 6

05-500 Piaseczno

Tel./fax.

 
22 845-05-47

22 737-12-61


tel. kom.


+48 601-261-718


e-mail:
kontakt@kominiarze.com.pl

kominiarz@home.plLicznik odwiedzin

236411


Usługi Kominiarskie

ul. J. Dąbrowskiego 74/11, 02-571 Warszawa, ul. Kościuszki 6, 05-500 Piaseczno


Copyright © 2020 www.kominiarz.biz.pl | powered by Multiciti.com Strony internetowe